همه محصولات
تماس با شخص :
Nola Huang
واتس اپ :
+8615868323305
کلید واژه ها [ garden solar lights ] همخوانی داشتن 82 محصولات.
چراغهای چمن خورشیدی چینی میز بیرون پاسیو چراغهای خورشیدی باغ مشعل سنگی اسپایک بدنه لامپ آلومینیومی ریخته گری دایکاست
| ولتاژ: | AC85-260V |
|---|---|
| مواد: | آلومینیوم با کیفیت بالا |
| دمای محیط: | -30 درجه تا 45 درجه |
چراغ های باغ چراغ های خورشیدی چمن چراغ های زمینی خورشیدی LED در فضای باز
| ولتاژ: | AC100-265V |
|---|---|
| جنس بدنه سبک: | آلومینیوم با کیفیت بالا |
| رنگ روشن: | تنها |
بدون تابش جاده هوشمند چراغ خیابان خورشیدی صرفه جویی در انرژی نور خورشیدی باغ چراغ حیاط
| مواد: | فولاد با کیفیت بالا |
|---|---|
| زمان روشنایی: | ساعت 8-10 |
| لومن: | 160 Im/W |
Garden 8-10h خورشیدی چراغ خیابانی LED چراغ های خیابانی خورشیدی بدون زنگ ip65 10-12 ساعت/شب زمان کار
| مواد: | فولاد با کیفیت بالا |
|---|---|
| مزیت - فایده - سود - منفعت: | بدون زنگ زدگی، مقاومت در برابر پیری |
| زمان روشنایی: | ساعت 8-10 |
چراغ خیابانی LED با لومن بالا 150lm/w SMD یکپارچه چراغ خیابانی خورشیدی LED 80W با باتری LifePO4
| نام محصول: | چراغ خیابان LED خورشیدی |
|---|---|
| مواد: | آهن و آلومینیوم |
| منبع نور: | smd led لومن بالا |
3000k چراغ چمن خورشیدی چراغ چمن تزئینی خورشیدی برای مسیر باغ آجر حیاط
| مواد: | آهن و آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | سفید، قرمز، آبی، سبز، طلایی و سیاه |
| کارایی لامپ: | >92% |
چراغ خیابانی هوشمند LED با انرژی خورشیدی چراغ خورشیدی 500 وات 65 وات 70 وات 72 وات
| مواد: | فولاد با کیفیت بالا |
|---|---|
| مزیت - فایده - سود - منفعت: | energy conservation; حفاظت انرژی؛ environmental protection حفاظت از محیط زیس |
| درجه IP: | IP 65 |
بازده نوری چراغ های چمن خورشیدی آناناس چراغ های باغ خورشیدی ضد آب با پشه دافع 3 سال ضمانت
| مواد: | آلومینیوم با کیفیت بالا |
|---|---|
| ولتاژ: | AC85-260V |
| رنگ روشن: | تنها |
چراغ خیابانی خورشیدی با انرژی خورشیدی سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل چین چراغ خیابانی 400w 40w 50 وات 50w LED چراغ حیاط
| مواد: | فولاد با کیفیت بالا |
|---|---|
| منبع نور کاربردی: | led با قدرت بالا |
| مزیت - فایده - سود - منفعت: | عمر طولانی و نگهداری رایگان |
چراغ خورشیدی سیلیکونی تک بلوری لامپ خیابانی LED حالت شارژ MPPT بیش از 50000 ساعت عمر لامپ LED ضد آب
| مواد: | فولاد با کیفیت بالا |
|---|---|
| مزیت - فایده - سود - منفعت: | قابلیت انتقال بالا |
| درجه IP: | IP 65 |

