همه محصولات
تماس با شخص :
Nola Huang
واتس اپ :
+8615868323305
کلید واژه ها [ garden solar lights ] همخوانی داشتن 82 محصولات.
باتری 3.2V 50AH لیتیوم فسفات آهن یکپارچه خورشیدی چراغ خیابانی 50w 60w 80w 100w 120w
| نام محصول: | دسته C چراغ خیابانی خورشیدی یکپارچه |
|---|---|
| باتری فسفاته: | 3.2V-50AH |
| منبع نور: | 7000 لیتر |
چراغ خیابانی LED خورشیدی High Lumen Colorful 5 سال گارانتی
| CCT: | 4000 هزار |
|---|---|
| منبع نور: | لامپ نئون |
| رتبه بندی IP: | IP 68 |
چراغ خیابانی خورشیدی LED فلورسنت آلومینیومی 90w IP65
| منبع نور: | فلورسنت |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP65 |
| شار نوری لامپ (LM): | 135lm-160lm/W |
جدید عملکردی یکپارچه بدن انسان القایی چراغ خیابانی خورشیدی نور LED / کنترل زمان
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP65 |
| نوع آیتم: | چراغ خیابان |
Light Trail نسخه Monocrystalline معمولی خورشیدی چراغ خیابانی چراغ خیابانی یکپارچه چراغ خیابانی خورشیدی
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP65 |
| ولتاژ ورودی (V): | DC12V |
15-40 وات خورشیدی هوشمند چراغ خیابانی چراغ خیابانی چراغ جاده خورشیدی
| مواد: | فولاد با کیفیت بالا |
|---|---|
| رنگ: | سفید، سیاه، قرمز، سبز و غیره. |
| لومن: | 150 Im/W |
چراغ خیابانی خورشیدی ضد آب تجاری Cct 6000k 400w 500w 600w
| مواد: | فولاد با کیفیت بالا |
|---|---|
| رنگ: | سفید، سیاه، قرمز، سبز و غیره. |
| مزیت - فایده - سود - منفعت: | لومینسانس تراشه نیمه هادی زمان روشنایی ماندگار |
160lm/W 5 سال ضمانت چراغ چمن خورشیدی روشنایی حیاط با جلوه تزئینی عملکرد چراغ حیاط LED
| نام محصول: | سری چراغ چمنی خورشیدی |
|---|---|
| لومن: | 160lm/w |
| رنگ: | سفید، قرمز، آبی، سبز، طلایی و سیاه |
طرح گل LED قطب 20 واتی چراغ های خیابانی LED وسایل فضای باز آلومینیومی 100-240 ولت
| کارایی لامپ: | >92% |
|---|---|
| CCT: | 3000-4500 هزار |
| مواد: | آهن و آلومینیوم قابل سفارشی سازی |
چراغ خیابانی خورشیدی 400 وات 300 وات 250 وات ضد آب طراحی زیبا و ظریف چراغ های باغ خورشیدی
| مواد: | فولاد با کیفیت بالا |
|---|---|
| رنگ: | سفید، سیاه، قرمز، سبز و غیره. |
| مزیت - فایده - سود - منفعت: | بدون رشته، بدون حباب شیشه ای، نه ترس از لرزش |

