همه محصولات
تماس با شخص :
Nola Huang
واتس اپ :
+8615868323305
کلید واژه ها [ garden solar lights ] همخوانی داشتن 82 محصولات.
دکور چراغ های باغ خورشیدی ایستاده رایگان 50 لومن سنسور حرکت چراغ های چمنی جلوی حیاط پیاده روی
| ولتاژ: | AC85-260V |
|---|---|
| زندگی کاری: | > 50000 ساعت |
| دمای محیط: | -30 درجه تا 45 درجه |
چراغ خیابانی خورشیدی هوشمند جاده از سازنده چینی چراغ های باغ خورشیدی زیبا و کم مصرف
| مواد: | فولاد با کیفیت بالا |
|---|---|
| کنترلر خورشیدی: | محافظت از شارژ |
| زمان روشنایی: | ساعت 8-10 |
Rgb فضای باز خورشیدی LED نورپردازی منظره چراغ های محوطه پارک و باغ 50 وات 80 وات 120 وات
| مواد: | آهن و آلومینیوم / سفارشی سازی |
|---|---|
| رنگ: | سفارشی کردن / طلایی و سیاه |
| لومن: | 140lm/W |
کنترل زمان نور خیابانی چراغ خورشیدی باعث صرفه جویی در جبران دمای انرژی می شود
| مواد: | فولاد با کیفیت بالا |
|---|---|
| مزیت ویژه: | حفاظت از توان معکوس |
| منبع نور کاربردی: | led با قدرت بالا |
6000lm~12000lm چراغ خیابانی 60w چراغهای LED خورشیدی با نورگیر زمان فوتوسل القای انسان مادون قرمز
| نام: | چراغ خیابانی خورشیدی LDZ13101 |
|---|---|
| رنگ: | مشکی |
| شار نورانی: | 2100-5600lm |
نور خورشیدی باغ خورشیدی سبک باستانی نور خورشیدی تزئینی کم کربن، سازگار با محیط زیست، زیبا و ظریف
| محدوده کاربرد: | منطقه معدنی میدان باغ خیابان |
|---|---|
| زمان روشنایی: | 4 تا 14 ساعت |
| باتری ذخیره انرژی: | باتری های سرب اسیدی بدون نیاز به تعمیر و نگهداری کاملاً بسته |
چراغ خیابانی LED 3-6 متری قطبی برای چراغ حیاط LED فرآیند قابل تنظیم در فضای باز توسط فناوری
| نام محصول: | چراغ حیاط ال ای دی LDTY-20601 |
|---|---|
| ارتفاع قطب: | 3-6M |
| درجه IP: | IP 65 |
100 وات یکپارچه خورشیدی چراغ خیابانی چراغ یکپارچه خورشیدی از چین کنترل زمان باند کورس + کنترل نور
| نام محصول: | چراغ خیابان LED خورشیدی |
|---|---|
| مواد: | آهن و آلومینیوم |
| محدوده فرکانس: | 50-60 هرتز |
چراغ خیابانی یکپارچه خورشیدی 30 واتی 100 واتی 100 تا 265 ولتی PF0.9 چراغ خیابانی خورشیدی یکپارچه
| نام محصول: | چراغ خیابان LED یکپارچه |
|---|---|
| مواد: | آهن و آلومینیوم |
| محدوده فرکانس: | 50-60 هرتز |
جعبه باتری 70 ساعت 12 ولت 60 ساعت خورشیدی روشنایی فضای باز
| مواد: | لیتیوم فسفات آهن |
|---|---|
| ولتاژ: | 12 ولت |
| ظرفیت: | 10 آه |

