همه محصولات
تماس با شخص :
Nola Huang
واتس اپ :
+8615868323305
کلید واژه ها [ garden solar lights ] همخوانی داشتن 82 محصولات.
چراغ خیابانی LED خورشیدی 3-4 متری چراغ خیابانی چراغ های خیابانی با قابلیت انتقال بالا نور باغ خورشیدی بیش از 150 کیلومتر در ساعت مقاومت در برابر باد
| مواد: | فولاد با کیفیت بالا |
|---|---|
| رنگ: | سفید، سیاه، قرمز، سبز و غیره. |
| درجه IP: | IP 65 |
چراغ های باغ خورشیدی ضد آب برنجی زمینی Ip65 لامپ زمینی چمنی با کیفیت بالا و منبع نور LED با درخشندگی بالا
| مواد: | آلومینیوم با کیفیت بالا |
|---|---|
| ولتاژ: | AC100-265V |
| دمای محیط: | -30 درجه تا 45 درجه |
چراغ خیابانی LED هوشمند 60 واتی خورشیدی کوسرتک 80 واتی 60 واتی 40 واتی چراغ خیابانی پانل خورشیدی باغبانی
| مواد: | فولاد با کیفیت بالا |
|---|---|
| رنگ: | سفید، سیاه، قرمز، سبز و غیره. |
| سیستم کنترل: | کنترل هوشمند میکرو کامپیوتر |
لامپ باغچه ای LED چراغ های باغ خورشیدی با لومن بالا چراغ های باغچه رنگی تازگی تزئینی فضای باز
| مواد: | آلومینیوم با کیفیت بالا |
|---|---|
| ولتاژ: | AC85-260V |
| دمای محیط: | -30 درجه تا 45 درجه |
18 وات 20 وات چراغ حیاط LED چراغ های خیابان همه در یک تولید کننده ارتفاع 5-8 متر
| مواد: | فولاد با کیفیت بالا |
|---|---|
| رنگ: | سفید، سیاه، قرمز، سبز و غیره. |
| درجه IP: | IP 65 |
چراغ خیابانی خورشیدی ضد آب برای خانه باغ 60 وات 80 وات 90 وات چراغ خیابانی led نصب ارتفاع 4 متر
| مواد: | فولاد با کیفیت بالا |
|---|---|
| رنگ: | سفید، سیاه، قرمز، سبز و غیره. |
| درجه IP: | IP 65 |
چراغ خیابان LED خورشیدی هوشمند انرژی 200 وات 250 وات 100 وات
| مواد: | فولاد با کیفیت بالا |
|---|---|
| رنگ: | سفید، سیاه، قرمز، سبز و غیره. |
| درجه IP: | IP 65 |
چراغ های خیابانی خورشیدی LED عمودی Ip65 ضد آب 50w 90w 20 وات
| مواد: | فولاد با کیفیت بالا |
|---|---|
| Adv.: | نصب آسان، مدیریت تمام اتوماتیک |
| درجه IP: | IP 65 |
لامپ خورشیدی چمن در فضای باز حیاط جلویی اسپایک چراغ خورشیدی چراغ باغ در فضای باز چراغ چمن
| ولتاژ: | AC85-260V |
|---|---|
| دمای محیط: | -30 درجه تا 45 درجه |
| مواد: | آلومینیوم با کیفیت بالا |
چراغ خیابانی خورشیدی تقسیم شده چینی چراغ های خیابانی LED خورشیدی 3000-4500K از 30 وات تا 200 وات برای باغ و محوطه
| مواد: | فولاد با کیفیت بالا |
|---|---|
| Bettery: | باتری های اسید سرب بدون تعمیر و نگهداری کاملا آب بندی شده |
| نام تجاری: | Coursertech |

