همه محصولات
تماس با شخص :
Nola Huang
واتس اپ :
+8615868323305
کلید واژه ها [ commercial solar street lights ] همخوانی داشتن 10 محصولات.
چراغ های خیابانی خورشیدی LED تجاری 80 وات 100 وات چراغ زرد در فضای باز
| مواد: | آهن و آلومینیوم |
|---|---|
| روشنایی مرکزی: | 47 لوکس (10 متر) |
| کارایی لامپ: | >92% |
چراغ خیابانی خورشیدی ضد آب تجاری Cct 6000k 400w 500w 600w
| مواد: | فولاد با کیفیت بالا |
|---|---|
| رنگ: | سفید، سیاه، قرمز، سبز و غیره. |
| مزیت - فایده - سود - منفعت: | لومینسانس تراشه نیمه هادی زمان روشنایی ماندگار |
چراغ های خیابانی LED قطبی 12 فوتی 10 فوتی Ip65 روشنایی تجاری در فضای باز
| بهره وری: | >90% |
|---|---|
| CCT: | 4000 هزار |
| مواد قطب: | اتو / سفارشی سازی |
Coursertech 50 W 150 W 100w چراغ خیابانی با قطب بالا تجاری جایگزین چراغ خیابان LED در فضای باز
| مواد: | آهن و آلومینیوم |
|---|---|
| کارایی لامپ: | >92% |
| اندازه نصب: | ∅61 |
3000K 4000K 6500K حیاط نورهای فضای باز LED روشن و سفید روشن
| مواد: | سفارشی و آلومینیوم |
|---|---|
| رنگ: | طلایی و سفارشی |
| لومن: | 140lm/W |
چراغ های خیابانی LED خورشیدی 2.5 کیلوگرم سبک وزن، گواهینامه CE ROHS 170lm/w
| شار نورانی: | 3000 LM |
|---|---|
| رتبه بندی IP: | IP65 |
| اندازه: | 400*220*50 میلی متر |
Solar LED Street Lights, 3000lm IP65 Waterproof for Outdoor Use
| منبع نور: | رهبری |
|---|---|
| طول عمر: | 50000 ساعت |
| نام محصول: | چراغ های خیابانی LED خورشیدی |
160lm/W 5 سال ضمانت چراغ چمن خورشیدی روشنایی حیاط با جلوه تزئینی عملکرد چراغ حیاط LED
| نام محصول: | سری چراغ چمنی خورشیدی |
|---|---|
| لومن: | 160lm/w |
| رنگ: | سفید، قرمز، آبی، سبز، طلایی و سیاه |
بدنه لامپ 100-240 ولت حیاط چراغ LED با کیفیت بالا ساخته شده از فولاد یا آلومینیوم ریخته گری گالوانیزه گرم بدون زنگ زدگی
| مواد: | آلومینیوم / گمرک |
|---|---|
| لومن: | 150lm/w |
| رنگ: | سفید، قرمز، آبی، سبز، طلایی و سیاه |
1

